Особливі будинки Запоріжжя — бульвар Центральний 3 та 4.

На перший погляд ці два будинки не вирізняются чимось особливим, але фактично вони «огортають центральну площу Запоріжжя і стали важливою складовою архітектурної забудови серця міста.

Изображение 0270

Фактично, ці будинки 10-поверхові, але мають 8 житлових поверхів. Одна із особливостей цих будинків (яку не видно ззовні) є в тому, що шахта ліфта не має звичних бетонних стін, а замість них встановлена металева сітка. А от ззовні видно вишуканість естетичних смаків у місцевих жителів. Тут живуть творчі люди, тому екстер’єри балконів цікаві і неповторні: кожен намагаєтся зробити краще ніж в сусіда. Це і призводить до фантастичних асиметричних форм у стили Гауді.

Centralny3 040

Хоч будинки і висотні, але мають планування — як у хрущівок. Вікна у двір мають тільки 3-кімнатні квартири (а також 1 вікно на площу),  вікна інших квартир виходять виключно на площу. У мирний час із цих квартир можна було спостерігати концерти і салюти на свята. Але, нажаль, під час масових заходів  двори, фактично, перетворювалися на громадський безкоштовний туалет. Однією з причин цього є те, що на площі є громадський, муніципальний туалет, але чомусь він платний.

Під’їзди, зазвичай, не дуже чисті. Недоліком також є забрудненість повітря. А одна з переваг — гарне транспортне забезпечення та наявність соціальної інфраструктури. 

Изображение 142

Изображение 054

На цьому фото — планування перепланованої трикімнатної квартири.

Безымянный

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *