Беспредел от КП «Основание»

Вот такую объяву можно прочитать в ЖЕКе на Одесской 12.

Здесь написано аккуратное слово «рекомендуємо». На деле же, беспредельщики-паспортисты отказывают в регистрации места жительства всем тем, у кого нет отметки о прохождении инструктажа в горгазе.Посмотрим, что по этому поводу говорит закон?

Пункт 2.2. Наказу  № 1077  від 22.11.2012, що зареєстрований в Міністерстві
юстиції України  18 грудня 2012 р.  за № 2109/22421″Про затвердження Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів», свідчить, що:

Для реєстрації місця проживання особа або її законний представник подає до територіального підрозділу ДМС України, а після утворення центрів надання адміністративних послуг (далі — центр) — до відповідного центру:

письмову заяву про реєстрацію місця проживання (додаток 5);

документ, до якого вносяться відомості про місце проживання;

квитанцію про сплату державного мита або документ про звільнення від його сплати;

талон зняття з реєстрації місця проживання в Україні (у разі зміни місця проживання в межах України). Талон зняття з реєстрації місця проживання в Україні не подається у разі оформлення реєстрації місця проживання з одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання;

документи, що підтверджують:

право на проживання в житлі — ордер, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди) або інші документи. У разі відсутності зазначених документів реєстрація здійснюється за згодою власника/співвласників житла, наймача та членів його сім’ї на реєстрацію місця проживання.

Как видим, в официальном документе о прохождении инструктажа о пользовании газом даже речи нет. При этом ЖЕК, как обычно, занимается беззаконием. Вот скажите, это когда-нибудь закончится?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *